The vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gerda, fck you (finger)

Go down 
AutoriusPranešimas
BLAIR PIERCE

BLAIR PIERCE


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-04-23
Age : 31
Miestas : MF

Gerda, fck you (finger) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gerda, fck you (finger)   Gerda, fck you (finger) EmptyŠt. 04 23, 2011 9:37 am

Gerda
Mikelaitytė
90% ~ 13
Kaunas kas gi daugiau ? O.o
ŠOKTI (H)
Pianinas 5 metai
Pabandysiu kažką apie save papasakot, rašysiu viską kas šauną į galvą... ;DD Pradėkime nuo pradžių. Gyvenu Kauno rajone Domeikavoj (čiuju nieks tokio nežino xDD) Man 12 metų ačiū dievui greit jau 13 ir nujaučiu , kad šitam fore aš jauniausia ;DD Kaip ir visi dievinu TVD <333 Dažnai mėgstu ilsėtis nieko neveikt, atrašinėt į forus tačiau turiu tokia kaimynę kuri niekad neleidžia namie būt ir visuomet išsitempia į lauką...
Krč nuobodžia dalį praėjom... Esu ta kuri labai ėgsta erzint kaimynus ir daryt visokias nesamones xDD Dažniausi nesamonių darymo būdai:
1. Dainuoti(tiesiog staugt) kaimynams po langais dainą Naujieji Lietuviai - R-1. (išgirstumet kur kaimynai mane pasiunčia xDDD )
2. Autobusų stoteliai valgyt kokias sėmkas ir palikt pilną jų aplinkui (pamatytumėt žmonių reakcijas)
3. Ir paskutinis dažniausias miltais apsipilt saave ir gaudyt kitus žmones xDDD
NEIŠGYVENČIAU BE MUZIKOS !!! NO! NO!NO!!!! (shake) Muzika mano gyvenimas , aisra, hobis nu viskas viename krč ;DDD
Pzzz... nesumastau kū daar pasakyt ai jo va foto jeigu kam įdomu ;DD
pupsiusw
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://dangerouscity.forumlt.com/
 
Gerda, fck you (finger)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The vampire Diaries :: Tikrasis tu-
Pereiti į: